Bezpłatna konsultacja
Umów wizytę

Śródmieście 794 205 629   │ 

Dołącz do naszego zespołu

 

Zapraszamy zdolnych i ambitnych psychoterapeutów, fizjoterapeutów specjalistycznych, osteopatów do współtworzenia nowego, unikatowego miejsca na mapie Warszawy

 

Witaj,

Nazywam się Paulina Podrez i zapraszam Cię do współtworzenia nowego, unikatowego miejsca na mapie Warszawy- ośrodka PRZESTRZEŃ HOLISTIC – Twoje Miejsce Terapii i Rozwoju, który na tle bogatej oferty poradni wyróżnia idea.

 

Idea skupiająca się na całościowym podejściu do funkcjonowania człowieka.

 

W naszej Przestrzeni skupiamy się na wzajemnej korelacji ciała i umysłu, dlatego nasz zespół składa się z szeregu specjalistów, którzy pozwalają holistycznie odpowiedzieć na potrzeby naszych pacjentów. W ośrodku pracują w związku z tym nie tylko psychoterapeuci, psychiatrzy, psychodietetyk ale też osteopaci, fizjoterapeuci psychosomatyczni czy uroginekologiczni, urologiczni. Współpracujemy także z placówką dr hab. n. med. Profesor WIML Rafała Roli.

Od momentu startu w 11.2022r wsparliśmy naszych pacjentów w ponad 9000 godzinach konsultacji/wizyt stacjonarnych i on-line. Do chwili obecnej zaufało nam ponad 1800 osób zarówno w ramach pojedynczych wizyt konsultacyjnych w sferach Psyche i Ciała jak i stałych procesów terapeutycznych.

Chcesz brać udział i współtworzyć innowacyjne miejsce jakiego jeszcze nie było, stale poszerzając swoje horyzonty i dokształcając się w zgranym zespole?

 

Zapraszamy do naszego zespołu, wspólnie zmieńmy podejście do procesu terapii i rozwoju!

 

Zapewniamy:

– świetną lokalizację w samym centrum Warszawy w odrestaurowanej kamienicy przy placu Trzech Krzyży oraz 3 minuty spacerem od metra Służew w pięknym domu z ogrodem.

– obsługę recepcji w ramach wszystkich spraw organizacyjno-płacowych, opiekuna pacjenta

– elastyczny grafik, zamykany odpowiednio wcześniej z szacunku do czasu specjalisty tak by mógł zaplanować swój dzień

– dobre stawki b2b 130-240 zł/h brutto uzależnione od kompetencji i rodzaju usługi

– interwizje zespołu mieszanego: specjaliści od osteopatii, fizjoterapii wraz z psychoterapeutami w celu holistycznego patrzenia na pacjenta i wzajemnej edukacji.

– superwizje z certyfikowanym superwizorem

– możliwość rozwoju poprzez publikacje na blogu, prowadzeniu i uczestniczeniu w szkoleniach, eventach tematycznych, podcastach

– multisport

– dla chętnych współpraca przy recenzjach książek GWP

– tworzenie miejsca prowadzonego z pasją, ideą i sympatycznym, zgranym i ambitnym zespołem

– aktywne wyjścia integracyjne

– przestronne, ciche gabinety w odnowionym lokalu w kamienicy o klimatycznym wystroju oraz przyjemnie wykończone gabinety z ogrodem na Mokotowie

– pełne zaplecze niezbędne dla komfortowego dnia pracy (wyposażona kuchnia w potrzebne sprzęty AGD kuchnia, nielimitowana woda, zdrowe przekąski)

– placówka prowadzona przez czynnego w zawodowo psychoterapeutę, który dobrze rozumie potrzeby specjalistów

 

Napisz do nas!

p.podrez@przestrzenholistic.pl

 

Gabinet