Bezpłatna konsultacja
Umów wizytę

Śródmieście 794 205 629   │ 

Services

SEKSUOLOG – PORADNIA W WARSZAWIE

seksuolog warszawa

Seksuolog to specjalista, który zajmuje się badaniem, diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń związanych z seksualnością. Doświadczonych i cechujących się empatią seksuologów znaleźć można w naszej poradni w Warszawie.

Terapia u seksuologa obejmuje szeroki zakres problematyki związanej z zaburzeniami orgazmu, pożądania, tożsamości płciowej, orientacji seksualnej czy trudności w nawiązywaniu relacji intymnych. W początkowej diagnozie pewnych zaburzeń istotne jest określenie natury problematyki jako podłoża fizjologicznego lub psychologicznego.

Z jakimi problemami można udać się do seksuologa?

Seksuolog jest specjalistą, który może pomóc w rozwiązaniu różnych problemów związanych z seksualnością, takich jak trudności w osiągnięciu orgazmu lub brak libido. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają na rozwiązanie również takich problemów, jak trudności w nawiązywaniu lub utrzymywaniu relacji, trudności z identyfikacją swojej orientacji seksualnej, a także zaburzeniami erekcji. Rozmowa z seksuologiem okaże się przydatna również wtedy, gdy dopiero planujemy rozpoczęcie współżycia. W przypadku podejrzenia, że zaistniałe problemy mają podłoże fizjologiczne, seksuolog może zalecić wizytę uroginekologiczną.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące swojego życia seksualnego, skorzystaj z pomoc seksuologa w Warszawie. Zapewniamy terapię prowadzoną w sposób profesjonalny, dyskrecję oraz indywidualnie dobrany plan leczenia.

Terapia u seksuologa – jakie daje korzyści?

Terapia u seksuologa w naszej poradni może przynieść wiele korzyści, w zależności od indywidualnych potrzeb i celów pacjenta. Oto kilka przykładów:

  • Poprawa jakości życia seksualnego oraz relacji intymnych
  • Zwiększenie pewności siebie oraz identyfikacji własnych potrzeb
  • Diagnozy oraz terapii zaburzeń seksualnych

Jeśli czujesz wewnętrzną potrzebę rozmowy lub pomocy w zakresie swojego życia intymnego, zgłoś się do seksuologa w Warszawie. Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie i empatycznie do każdego pacjenta, starając się go zrozumieć. Dzięki odpowiednio dobranej metodzie terapii jesteśmy w stanie pomóc nawet w trudniejszych przypadkach.

Terapia seksuologiczna prowadzona jest w formie terapii online oraz terapii stacjonarnej.

Paulina Podrez

Założycielka ośrodka, Psychoterapeutka psychodynamiczna, Seksuolożka, Terapeutka par

Izabela Rokita

Psychoterapeutka systemowa, Terapeutka rodzinna, Terapeutka par, Seksuolożka, Mediatorka

Anna Domańska

Psycholożka, Seksuolożka młodzieży i dorosłych, Terapeutka par

Sylwia Jurek

Psycholożka, Seksuolożka młodzieży oraz dorosłych