Bezpłatna konsultacja
Umów wizytę

Śródmieście 794 205 629   │ 

Fizjoterapeutka, Terapeutka osteopatyczna

Beata Chmielewska

Fizjoterapeutka, Terapeutka osteopatyczna

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w roku 2015
uzyskałam tytuł magistra. Obecnie jestem na ostatnim roku 4-letnich studiów
podyplomowych z dziedziny Osteopatii na międzynarodowej uczelni FICO-MUM (Flanders International Collage of Osteopathy).

W pracy wykorzystuję metody, które są bezpieczne i oparte na aktualnych doniesieniach naukowych. Pracuję z pacjentami w każdym wieku. Poprzez połączenie metod fizjoterapeutycznych i osteopatycznych jestem w stanie pomóc w wielu dolegliwościach, takich jak np.: ostre i przewlekłe dolegliwości bólowe, dyskopatia, bóle głowy, bruksizm, nerwobóle, urazy i przeciążenia, wady postawy, zaburzenia snu, schorzenia układu pokarmowego, moczowo-płciowego, oddechowego, krążenia, chroniczne zmęczenie, zaburzenia odporności i wiele innych. Koncentruję się na indywidualnym i holistycznym podejściu do pacjenta. Moim głównym celem jest przywrócenie pacjentom radości życia, poprzez odszukanie przyczyny występującej dysfunkcji czy bólu, a następnie jej eliminację.

Zgodnie ze słowami twórcy osteopatii - A. Stilla: „Każdy może znaleźć chorobę, chodzi o to, aby znaleźć zdrowie”. Podstawowym założeniem osteopatii jest to, że ciało człowieka posiada zdolność do samoleczenia, a terapeuta usuwa przeszkody na drodze do zdrowienia.
Od lat rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w codziennej pracy w pacjentami, jak i na licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Zapraszam na konsultację terapeutyczną, na której odbędzie się wywiad, badanie poprzez testy funkcjonalne, następnie przedstawię Ci plan terapeutyczny oraz udzielę wskazówek jak dbać o siebie na co dzień, aby w przyszłości uniknąć dysfunkcji.

Doświadczenie

 

Fizjoterapeutka w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin-Jeziorna;

Fizjoterapeutka w RekolMed Przychodnia Rehabilitacyjna Warszawa;

Masażystka w SPA&Wellness Klub Sosnowy Warszawa

Wykształcenie

 

W trakcie studiów kierunek osteopatia w FICO-MUM Medycyna Osteopatyczna w Warszawie;

Mgr fizjoterapii Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie

Kursy

PNF Podstawowy;

Kinesiology Taping;

Kurs masażu tkanek głębokich;

Kurs masażu I i II stopnia;

PRINCE2 FOUNDATION