Bezpłatna konsultacja
Umów wizytę

Śródmieście 794 205 629   │ 

Services

BEZPŁATNA, 20 MINUTOWA WSTĘPNA KONSULTACJA TELEFONICZNA – DLACZEGO WARTO Z NIEJ SKORZYSTAĆ?

BEZPŁATNA, 20 MINUTOWA WSTĘPNA KONSULTACJA TELEFONICZNA

Zapraszam Cię na 20 minutową bezpłatną, wstępną konsultację telefoniczną.
Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia pomogę Ci dobrać najodpowiedniejszego specjalistę z naszego ośrodka, uwzględniając indywidualne potrzeby oraz zakres problematyki.
Konsultacja wstępna to także przestrzeń do objaśnienia procesu terapeutycznego, usług psychiatrycznych, specjalistycznej fizjoterapii i innych usług dostępnych w naszej poradni.

W Przestrzeń Holistic podchodzimy do naszych pacjentów holistycznie uwzględniając połączenie psychiki i ciała. W związku z tym w naszym zespole znajdziesz psychiatrę, psychoterapeutów o różnych specjalizacjach, psychotraumatologa, psychoonkologa, seksuologa, fizjoterapeutę psychosomatycznego oraz uroginekologicznego, urologicznego, osteopatę.

 

Bezpłatna konsultacja wstępna – jakie daje korzyści?

Istnieje wiele specjalizacji oraz nurtów psychoterapeutycznych, w związku z czym, trudno jest wielu osobom wybrać dla siebie odpowiedniego specjalistę oraz wiedzieć gdzie i jak te poszukiwania zacząć. Konsultacja wstępna to pewnego rodzaju rozmowa z terapeutycznym internistą, który zaoszczędzi Ci czasu w wyborze odpowiedniego specjalisty i kierunku leczenia.

Pomogę Ci:

  • zdecydować od jakiego specjalisty zacząć (psychologa, psychoterapeuty, psychiatry)
  • poznać główne założenia poszczególnych nurtów psychoterapeutycznych oraz otrzymasz wskazówki, który z nich jest najlepiej dedykowany pod problematykę z jaką się obecnie zmagasz
  • wstępnie określić czy przeżywane objawy wymagają pracy z terapeutą (seksuologiem, psychosomatologiem, psychodietetykiem, terapeutą uzależnień itp) czy specjalistą z zakresu fizjoterapii (psychosomatycznej, uroginekologicznej, urologicznej,stomatologicznej) czy osteopaty.
  • zdecydować od czego zacząć – terapii indywidualnej czy terapii par
  • zdecydować czy w Twoim przypadku sprawdzi się terapia online
  • określić/sprecyzować obszar problematyki

 

Aby zapisać się na Bezpłatną konsultację wstępną kliknij na poniższy widget i dokonaj zapisu wybierając usługę “Bezpłatna konsultacja wstępna – telefoniczna”.

Jednorazowa konsultacja wstępnej diagnostyki online

 

Istnieje możliwość 50 minutowej płatnej jednorazowej konsultacji wstępnej diagnostyki obszarów problemowych.
Pełna konsultacja pozwala jeszcze bardziej precyzyjnie dobrać formę terapii zarówno z sfery psyche jak i ciało, zlecić ewentualne odpowiednie badania oraz wskazać kierunek leczenia lub dalszej diagnostyki.

Aby zapisać się na jednorazową konsultację wstępnej diagnostyki online kliknij na poniższy widget i dokonaj zapisu wybierając usługę “Jednorazowa konsultacja wstępnej diagnostyki online”.

Paulina Podrez

Założycielka ośrodka, Psychoterapeutka psychodynamiczna, Seksuolożka, Terapeutka par