Bezpłatna konsultacja
Umów wizytę

Śródmieście 794 205 629   │ 

Services

PORADNIA PSYCHIATRII – WARSZAWA

Psychiatria - WarszawaPrzestrzeń Holistic to placówka zrzeszająca doświadczonych specjalistów z zakresu psychiatrii, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro pacjenta. Psychiatrzy są lekarzami, którzy ukończyli studia medyczne następnie specjalizację z zakresu psychiatrii i odbyli staż, przygotowujący do zawodu. W swojej pracy łączą wiedzę i doświadczenie z indywidualnym podejściem, dzięki czemu możliwa jest prawidłowa diagnoza oraz skuteczne leczenie.

Diagnoza zaburzeń psychicznych czy psychosomatycznych oraz odpowiednie wsparcie farmakologiczne, stanowią jeden z istotnych elementów pracy terapeutycznej. W wielu przypadkach wsparcie psychiatry, daje przestrzeń terapeucie oraz pacjentowi do dalszej pracy. Możemy wtedy wspólnie przyjrzeć się osobowościowym aspektom problematyki w czasie, gdy uciążliwe natręctwa, stany lękowe i inne objawy dezorganizujące codzienne funkcjonowanie, zmniejszają swoją intensywność.

Kiedy należy udać się do psychiatry?

Na problemy natury psychicznej mogą wskazywać różnego rodzaju objawy, które znacząco utrudniają codzienne funkcjonowanie. Mogą to być między innymi:

– zaburzenia snu,

– napady paniki,
– zawroty głowy, wymioty i nudności,
– długotrwałe poczucie smutku, beznadziei,
– stany lękowe,
– objadanie się lub brak apetytu,
– myśli samobójcze,
– problemy związane z używkami,
– występowanie natarczywych zachowań lub myśli.

 

Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich doświadcza powyższych objawów, warto niezwłocznie umówić się na wizytę do specjalisty. W naszym Centrum terapii Przestrzeń Holistic oferujemy pomoc w leczeniu depresji, nerwicy, fobii i zaburzeń lękowych, uzależnień, schizofrenii, choroby afektywnej dwubiegunowej oraz innych zaburzeń i chorób natury psychicznej.

  • Psychiatria Warszawa Śródmieście – dlaczego warto wybrać nasze centrum?
  • Terapia psychiatrii Warszawa Śródmieście jest prowadzona przez wykwalifikowanych specjalistów, posiadających doświadczenie w pracy nad zaburzeniami i chorobami psychicznymi. W diagnozowaniu i leczeniu występujących problemów niezwykle ważne jest holistyczne podejście, skupiające się nie tylko na obecnie występujących u pacjenta objawach, ale również na zdrowiu fizycznym, sytuacji życiowej, rodzinnej oraz doświadczeniach z przeszłości. Wykwalifikowany psychiatra nie ignoruje powyższych czynników i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, aby udzielić pełnej i profesjonalnej pomocy.
  • Nasi specjaliści na pierwszym miejscu stawiają komfort leczenia, dlatego dbają o to, by pacjenci czuli się dobrze i bezpiecznie podczas każdej wizyty. Podczas terapii kierujemy się delikatnym podejściem, wyczuciem oraz okazaniem wsparcia i zrozumienia. Każdy specjalista zobowiązany jest do zachowania tajemnicy lekarskiej, dlatego nasi pacjenci otrzymują gwarancję dyskrecji w zakresie przebiegu leczenia oraz zdiagnozowanych problemów. Skorzystaj z usług psychiatrii Warszawa Śródmieście i przekonaj się, że możemy Ci pomóc.

Konsultacje psychiatryczne prowadzone są w formie terapii online oraz stacjonarnej.

Elżbieta Dzisiewicz

Psychiatra z wykształceniem psychoterapeutycznym