Bezpłatna konsultacja
Umów wizytę

Śródmieście 794 205 629   │ 

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa firmę do współpracy z nami – Przestrzeń Holistic, nad poprawą jakości funkcjonowania i życia osób tworzących Waszą organizację w jakże istotnych sferach Psyche i Ciała.
Wierzymy, że świadczone przez nas i szeroko doceniane przez naszych klientów  usługi z zakresu wsparcia zdrowia psychicznego oraz ciała, znacząco wpłyną pozytywnie na poprawę jakości funkcjonowania oraz samopoczucia Państwa pracowników, a co za tym idzie, również na efektywność i jakość pracy oraz atmosferę w Państwa firmie. Bo chyba każdy, chciałby pracować w miejscu wspierającym, z dobrą atmosferą i przyjaznym, prawda?

 

Krótko o nas- Przestrzeń Holistic – Twoje Miejsce Terapii i Rozwoju

● Nasze usługi pod marką Przestrzeń Holistic świadczymy od 11.2022r
● Do teraz zaufało nam ponad 1800 osób zarówno w ramach pojedynczych wizyt konsultacyjnych w sferach Psyche i Ciała jak i stałych procesów terapeutycznych
● Od momentu startu w 11.2022r wsparliśmy naszych klientów w ponad 9000 godzinach konsultacji/wizyt stacjonarnych i on-line
● Założycielką jest Paulina Podrez, psychoterapeutka psychodynamiczna, seksuolożka z ponad 12-letnim doświadczeniem, od zawsze kierująca się holistycznym podejściem do zdrowia i dobrobytu pacjentów, co właśnie przyświeca idei Przestrzeń Holistic
● Mieścimy się stacjonarnie w Śródmieściu przy Placu Trzech Krzyży pod adresem Aleje Ujazdowskie 26/3 oraz na Mokotowie, przy Metro Służew pod adresem Wernyhory 11 w Warszawie
● Usługi świadczymy także w formie on-line

W czym możemy w dużym skrócie wesprzeć pracowników Państwa organizacji i jaki efekt to przyniesie?

1. Konsultacja psychoterapeutyczne– poprawa jakości zdrowia psychicznego, lepsze radzenie sobie z trudnych, stresowych sytuacjach

2. Konsultacja psychosomatyczne– nasz umysł to potężne narzędzie. Potężne do tego stopnia, że potrafi w ciele zupełnie dla nas nieświadomie manifestować objawy jak ból, gorączka nawet, gdy ciału faktycznie nic nie dolega. Idąc tym tropem- zespół może po prostu poczuć się lepiej fizycznie oraz zmniejszyć ilość godzin wykorzystywanych na zwolnienia lekarskie L4.

3. Fizjoterapia/Osteopatia– wsparcie dla ciała na najwyższym poziomie, bo w końcu w zdrowym ciele-zdrowy duch. Wsparcie w zakresie znalezienia przyczyn i eliminacji bólów szyi, pleców, kręgosłupa z uwagi na pracę siedzącą, czy choćby częste korzystanie z telefonów/laptopów w niewłaściwych pozycjach prowadzące do gorszego dotlenienia mózgu i wszelkich tego następstw.
Konsultacje w tym zakresie pomogą zaszczepić dobre nawyki, np. postawy u pracowników, co w długiej perspektywie sprawi, że będą po prostu lepiej funkcjonować na co dzień.

4. Fizjoterapia uroginekologiczna– skierowana do kobiet, zmagających się na przykład z bólami miesiączkowymi. Wsparcie odpowiedniego specjalisty w tym zakresie, pomoże Paniom lepiej funkcjonować przez tą niełatwą dla nich część miesiąca.

5. Terapia uzależnień– problematyka niestety rozległa i powszechna- alkohol, substancje psychoaktywne, hazard, ale i ‘technologie’. Nasi terapeuci pomogą odzyskać osobom uzależnionym kontrolę nad ich własnym życiem i wesprzeć w powrocie do normalności.

6. Interwencja kryzysowa– nagłe traumy czy kryzysy emocjonalne mogą zdarzyć się każdemu, nie uchronimy się przed sytuacjami losowymi. Warto wiedzieć, że pod ręką jest odpowiedni specjalista, który w takim momencie pomoże, wesprze i doradzi ASAP.

7. Coaching i doskonalenie umiejętności społecznych– to co mówimy, jak mówimy, jak odnosimy się do osób z najbliższego otoczenia, czy ich szanujemy i to okazujemy, czy nie zbyt pochopnie oceniamy innych, jakie mamy plany, czy mamy je w ogóle, czy jesteśmy proaktywni, czy raczej bierni, czy potrafimy okazywać wdzięczność, czy jesteśmy przyjacielscy? Odpowiedzi na te i wiele wiele innych, ważnych pytań, które warto sobie zadać, wpływają na budowanie zdrowej atmosfery w zespole oraz na to ‘jak nam idzie w życiu’. Niewiele osób prowadzi jednak ze sobą taki dialog, a zdecydowanie warto! W Przestrzeń Holistic służymy wsparciem także i w tej materii.

Usługi dobierane są indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb oraz specyfiki funkcjonowania firmy. Istnieje możliwość konsultacji indywidualnych dla pracowników lub szkoleń z elementami warsztatowymi dla całego zespołu.

 

Twój zespół nas potrzebuje

Dla ponad 90% pracowników brak dbałości pracodawcy o ich dobrostan byłby powodem do poszukiwania nowej pracy*. Dołącz do grona wspierających pracodawców i rozwijaj możliwości swojego zespołu holistycznie, ograniczając jednocześnie absenteizm, prezenteizm i utrzymując talenty w firmie.
Raport Deloitte “Od fali odejść do fali zmian. Czy jesteśmy gotowi na nowe podejście do pracy?”, czerwiec 2022.