Bezpłatna konsultacja
Umów wizytę

Śródmieście 794 205 629   │ 

PODCAST: Wspólnicy uzależnień

Uzależnienie jest to forma regulowania trudnych emocji oraz napięcia z którymi nie umiemy sobie poradzić. Uzależnienie sprawia nam ulgę. Co w sytuacji kiedy uzależnienie nie dotyczy mnie ale bliskiej mi osoby?

więcej
PODCAST: czym jest uzależnienie i jak je rozpoznać?

Wyjście z przyjaciółmi na drinka, na którym wypijasz dużo więcej niż planowałeś. Sytuacja powtarza się wielokrotnie i regularnie.

więcej
WEBINAR: Jak moje ciało reaguje na stres? Czyli podstawy psychosomatyki

Gdyby Ciało mogło mówić to co chciałoby Ci powiedzieć ? Czy kiedykolwiek zadaliście sobie to pytanie ? Psychosomatyka to inaczej historia zapisana w Ciele.

więcej
Szkolenie: Rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży w normie rozwojowej oraz spektrum autyzmu

Szkolenie dedykowane jest specjalistom oraz rodzicom, którzy zainteresowani są obszarem rozwoju psychoseksualnego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

więcej
Terapia grupowa dla osób współuzależnionych

Grupa jest przeznaczona dla osób, które zaczynają drogę pracy nad sobą, w związku z występowaniem problemów z uzależnieniem wśród ich bliskich.

więcej
Terapia grupowa DDA/DDD online

Grupa skierowana jest dla osób, których łączy syndrom DDA i DDD. Część pierwsza: obejmuje dzielenie, gdzie każdy uczestnik dzieli się swoim doświadczeniem. Część druga: to trening umiejętności TUS, podczas którego uczestnik uczy się nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami

więcej
Być Kobietą – czyli co warto wiedzieć o mięśniach dna miednicy

Warsztaty poprowadzi Certyfikowana Fizjoterapeutka Uroginekologiczna (PTUG), Certyfikowana Trenerka Świadomej Pracy z Ciałem Monika Najda. • Poznamy anatomie i fizjologię swojego kobiecego zdrowia intymnego • Każda z uczestniczek dostanie swój własny kwestionariusz diagnostyczny dna miednicy

więcej