Bezpłatna konsultacja
Umów wizytę

Śródmieście 794 205 629   │ 

Gdyby Ciało mogło mówić to co chciałoby Ci powiedzieć ? Czy kiedykolwiek zadaliście sobie to pytanie ?

Psychosomatyka to inaczej historia zapisana w Ciele.

W Ciele, które często krzyczy, wola i prosi.. jednak wciąż pozostajemy głusi na jego potrzeby. Człowiek to istota wielowarstwowa. Przeżywanie emocji, myślenie zachodzi nie tylko na poziomie psyche ale i również na poziomie ciała.
Każda myśl tworzy swoją reakcje biochemiczna i specyficzne napięcie mięśniowe.

Odnalezienie swoich historii w ciele wymaga uważności. Żeby mówić o uważności trzeba się zatrzymać i skierować wzrok do środka. Nauczyć się patrzeć bez oceniania i z ciekawością.

Co może się zmienić, gdy posłuchasz opowieści swojego ciała ?

Może się okazać, ze rozwiniesz w sobie współczucie i akceptację. Być może zaczniesz traktować siebie z większym szacunkiem jako całość a nie jako umysł oderwany od ciała. Być może wytworzysz w sobie naturalna troskę o siebie a to pozwoli Ci czerpać z ukrytych zasobów, które ma każdy z Nas. Czasami są one bardzo ukryte, zasłonięte przez obowiązki i pogoń dnia codziennego ale jak postanowisz wyruszyć w podróż, aby je odnaleźć to z cała pewnością Ci się uda.

Być może kontakt z ciałem i zrozumienie jego potrzeb spowoduje, że na nowo rozbudzisz w sobie dziecięca ciekawość i radość płynąca z doświadczania siebie.

Dlatego serdecznie zapraszam Ciebie na webinar dotyczący podstaw psychosomatyki, gdzie chętnie opowiem Tobie o moim 10 letnim doświadczeniu pracy z ciałem oraz 20 letnim własnym doświadczeniu ruchowym. Opowiem Tobie jak postawić pierwsze kroki, aby zwrócić się ku sobie i postaram się zachęcić Ciebie do szukania w sobie sprzymierzeńca i odnajdywania bezpiecznej przystani we własnym ciele.’

PROGRAM:
  • Co mówi Twoje ciało?
  • Emocje zatrzymane w ciele
  • Połączenia w ciele
  • Jak moje ciało reaguje na stres?
  • Jak się zatrzymać i odpocząć?
  • Jak znaleźć kontakt ze sobą?

Webinar można wykupić pisząc do nas na recepcja@przestrzenholistic.pl

Prowadząca:

Monika NajdaMonika Najda– certyfikowana trenerka świadomej pracy z ciałem, certyfikowana fizjoterapeutka uroginekologiczna