Darmowe konsultacje
Umów wizytę

Śródmieście 794 205 629   │ 

Services

TERAPIA UZALEŻNIEŃ – WARSZAWA

terapia uzaleznien warszawaPrzestrzeń Holistic oferuje kompleksowe usługi w zakresie terapii uzależnień. Centrum niesie szeroko rozumianą pomoc osobom, które chcą uzyskać wsparcie w procesie wychodzenia z uzależnienia. Doświadczony i wykwalifikowany zespół wykorzystuje różnorodne metody terapii, a cały plan jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Uzależnienie oraz współuzależnienie stanowi pewien objaw, symptom bardziej złożonego problemu. W terapii przyglądamy się mechanizmom obronnym prowadzącym do uzależnienia. Pracujemy nad umiejętnością pomieszczenia w sobie trudnych emocji, wyrażania ich czy konfrontowania się z trudnościami bez konieczności uciekania w szkodzące odreagowywania, prowadzące do uzależnień.

Odwiedzając nasze centrum, można zyskać pomoc w problemach, które obniżają codzienny komfort życia. Uzależnienia z reguły mają charakter destrukcyjny – zaburzają relacje, prowadzą do zaniedbywania obowiązków i mogą także wpływać na zdrowie fizyczne. Osoba, która zmaga się z uzależnieniem, stopniowo w nim się zatraca, jednocześnie utrudniając sobie drogę wyjścia z problemu. Podczas walki z uzależnieniem, zazwyczaj pojawia się wiele trudności, które mogą działać demotywująco. W takich sytuacjach nieoceniona może okazać się pomoc psychoterapeuty – jego wiedza i doświadczenie pozwalają na wyrobienie odpowiednich mechanizmów obronnych, które skutecznie doprowadzą do zerwania z nałogiem.

Psychoterapeuta może pomóc pacjentowi w zrozumieniu jego problemu, a także w wypracowaniu sposobów na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami.

W Przestrzeń Holistic prowadzimy terapię uzależnień m.in. od:

– pornografii oraz masturbacji

– hazardu
– używek narkotyków, alkoholu
– jedzenia
– gier komputerowych

– social mediów

Terapia w każdym przypadku jest dostosowywana indywidualnie do każdego problemu. Przyglądając się uzależnieniu jako wyniku bardziej złożonego procesu.

Terapia uzależnień prowadzona jest w formie terapii stacjonarnej oraz terapii online.

Terapia uzależnień w Warszawie

Korzystając z terapii uzależnień w Warszawie, można osiągnąć dużą zmianę w życiu. Nasz zespół doskonale zdaje sobie sprawę, że osoby, które zmagają się z uzależnieniem, często próbują wyjść z niego na własną rękę. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie, gdyż często prowadzi to do pogłębienia nałogu oraz frustracji. Skorzystanie z pomocy doświadczonych specjalistów pozwala wybudzić motywację, a także zwiększyć umiejętność dostrzegania problemu i jego rozwiązywania.


Dorota Lebiatowska
psychoterapeutka psychodynamiczna, certyfikowana terapeutka uzależnień


Lena Szturomska-Józwik
terapeutka uzależnień dzieci, młodzieży i dorosłych, coach


Sylwia Pawlak
psycholog, terapeutka uzaleznień młodzieży i dorosłych w trakcie procesu certyfikacji

Psycholog z specjalnością z seksuologii, Psychosomatolog, Terapeutka par
Małgorzata Żalikowska

mgr pedagogiki specjalnej, certyfikowana terapeutka uzależnień, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, EMDR


Aleksandra Goździk

Psycholog, Terapeutka uzależnień i współuzależnień, Psychoterapeutka ericksonowska w trakcie szkolenia