Bezpłatna konsultacja
Umów wizytę

Śródmieście 794 205 629   │ 

Fizjoterapeutka, Terapeutka osteopatyczna

Krystyna Odrobina

Fizjoterapeutka, Terapeutka osteopatyczna

Jestem fizjoterapeutką z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz niedługo zostanę dyplomowaną osteopatką, kończąc FICO MUM (Flanders International College of Osteopathy).

W gabinecie skupiam się na przynoszeniu ulgi. Wykorzystuję pracę manualną, techniki osteopatyczne, jak i fizjoterapię oraz akupunkturę. Moja misja polega na tym by we własnym ciele czuć się maksymalnie swobodnie i zdrowo, aby ciało nie stawiało nam ograniczeń do życia w pełni. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku i prowadzę terapię sacro-cranialną(czaszkową), wisceralną (narządów wewnętrznych) jak i strukturalną (przy urazach, kontuzjach).

W mojej pracy ogromnie inspirują mnie słowa Henry Ward Beecher "Ciało jest jak pianino, a szczęście jak muzyka. Jest to bardzo potrzebne aby instrument był zadbany”.

Moim zadaniem jako terapeutki jest spojrzeć na pacjenta jako wieloskładnikową skomplikowaną jednostkę, istotą mojej pracy jest odnalezienie przyczyny bólu lub dysfunkcji, naprowadzenie organizmu w kierunku zdrowia oraz edukowanie pacjenta tak aby mógł wrócić do pełnej sprawności. Spojrzenie na ciało i umysł jako całość pozwala na działanie w kierunku harmonii i zwiększenie wydajności pacjenta co prowadzi do zdrowia.

IN ENGLISH
Hey! I'm Krystyna a bilingual osteopath and physiotherapist passionate in curating healthy and functional lifestyles that can be obtained by anyone who is willing, I strongly believe in educating patients to give them the power to make the best decisions. It is a much easier journey to work towards prevention than to fight with an illness or injury that has already occurred. I have a masters in physiotherapy from the Medical University of Łódź, and am a Doctor of osteopathy from Flanders international college of Osteopathy. I work with patients of all ages and backgrounds and besides offering manual therapy a big part of my job is to implement changes in patients day to day lives to make them feel more comfortable strong and healthy. My passion and mission in the office is to work together in managing the patients surroundings and body so that they are given the environment to thrive.
“The body is like a piano, and happiness is like music. It is needful to have the instrument in good order.” – Henry Ward Beecher

Doświadczenie

 

Fizjoterapeutka w Mobile med sp.zoo, Warszawa;

Trenerka/ Fizjoterapeutka dla zespołu koszykarskiego w drugiej lidze
mężczyzn w Polsce – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ostrów Mazowiecki;

Fizjoterapeutka w Akademickim Centrum Medycznym, Warszawa;

Fizjoterapeutka w Epicentrum Laser Clinic, Warszawa;

Fizjoterapeutka w Centrum Medycyny I Rehabilitacji Artkinezis, Warszawa;

Fizjoterapeutka w Uzdrowisku Konstancin, Warszawa;

Nauczycielka Języka Angielskiego – Szkoła specjalna Fundacja JiM, Łódź;

Fizjoterapeutka I Kosmetyczka – Salon odnowy biologicznej “Dziewczyna Surfera”, Hel;

Praktykantka zawodowa na oddziałach kardiologii, neurologii, ortopedii,
pediatrii oraz neonatologii.

Wykształcenie

 

W trakcie studiów kierunek osteopatia w FICO-MUM Medycyna Osteopatyczna w Warszawie;

Mgr fizjoterapii Warszawski Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Kursy

ICH-GCP (E6-R2);

Kurs Masażu I I II stopnia;

Kurs terapii mięśniowo-powięziowej i diagnostyki funkcjonalnej;

Screening medyczny w fizjoterapii;

Badanie fizjoterapeutyczne i dokumentacja medyczna w oparciu o ICF;

Badanie, strategie terapii i dokumentacja w fizjoterapii ortopedycznej

Osteopata dla młodzieży z ADHD i spektrum autyzmu? TAK!

W przypadku ADHD oraz spektrum autyzmu dochodzi do szybkiego przestymulowania w związku z sposobem odbierania świata zewnętrznego oraz procesów myślowych charakterystycznych dla powyższych diagnoz co wpływa negatywnie na cały organizm.